
In de raadsvergadering van 26 januari is Cathérine Vergouw (42) voorgedragen als nieuw commissielid voor Bruisend Noordwijk in de commissie Welzijn. Daarbij zal zij zich in het bijzonder richten op welzijn en zorg, maar ook bijvoorbeeld sport en gezondheid.
Cathérine Vergouw brengt veel kennis en ervaring mee op het gebied van gastvrijheid, destinatiemarketing, (zakelijke) evenementen en vrijetijdsbesteding. Hiervoor heeft zij onder meer gewerkt als Teamleider Inspiratie voor Stichting Destinatie Noordwijk & Noordwijkerhout (Noordwijk Marketing), een samenvoeging van Stichting Noordwijk Marketing en Stichting VVV Noordwijkerhout Daarvoor werkte ze meer dan tien jaar voor hotelketens als Hilton en Marriott in marketing-pr-functies, eveneens in de evenementenbranche en communicatieadviesbureaus.
Fractievoorzitter Jaap de Moor over de recente versterking binnen zijn partij: ‘Wij zijn bijzonder blij met de komst van Cathérine als nieuwe en jonge aanwinst. Zij kan helpen om de principes en doelstellingen van Bruisend Noordwijk aan de man of vrouw te brengen.
Cathérine Vergouw: ‘Er speelt veel binnen de gemeente Noordwijk wat betreft inwoners, klantcontact en interactie. Ik wil vooral verbinding tussen burger en politiek, waarbij we luisteren naar elkaar en daarnaar kunnen handelen. Mijn politieke carrière begint nu als lid van de commissie Welzijn, maar op termijn zal ik mij uiteraard ook meer gaan verdiepen in andere beleidsterreinen. Ik heb er zin in.’
Vergouw besluit: ‘Er zijn voldoende actuele thema’s binnen Bruisend Noordwijk die mij breed inspireren en waar ik samen met Jaap graag daadkrachtig vervolg aan geef.’
-
14:54
-
Keukengeheimen uit de streek
22 uur geleden
-
Sint Maarten helpt jonge mensen in Zambia
1 dag geleden
-
Lekker lezen, tips van de bieb!
3 dagen geleden
-
De kracht van Positief opvoeden
3 dagen geleden
-
Online workshop Personal Branding en Werkgeluk
4 dagen geleden
-
Mobiele vaccinatieteams op pad in de streek
4 dagen geleden
-
Groeimodel Tulp in ontwikkeling
5 dagen geleden
-
Campagne Blijf in Beweging van start
5 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
Praten
6 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
Nota ‘Gebruik woningen’ met grote meerderheid aangenomen
6 dagen geleden
-
De Sjaak
6 dagen geleden
-
Fors meer personen getest in teststraten Hollands Midden
6 dagen geleden
-
Reclame
7 dagen geleden
-
7 dagen geleden
1
-
Dorpsbehoud Noordwijkerhout zoekt groene ideeën
7 dagen geleden
-
Motie PUUR voor aanpassen hondenbelasting krijgt geen steun
7 dagen geleden
-
Welzijn Noordwijk nu ook actief in Noordwijkerhout en De Zilk
8 dagen geleden
-
8 dagen geleden
-
Een engeltje op de middag
22 feb, 06:49
-
Samen in de strijd tegen zwerfafval
20 feb, 12:00
-
Doe mee aan de bollenvogeltelling van ANLV Geestgrond
20 feb, 09:30
Nieuwsoverzicht
-
Gemeentebode René van Houten met pensioen
14:54
-
Keukengeheimen uit de streek
22 uur geleden
-
Sint Maarten helpt jonge mensen in Zambia
1 dag geleden
-
Lekker lezen, tips van de bieb!
3 dagen geleden
-
De kracht van Positief opvoeden
3 dagen geleden